Pagrindinis Renginiai Humoro vakaras „Su šypsena per gyvenimą“
Humoro vakaras „Su šypsena per gyvenimą“ Print E-mail

Humoro vakaras „Su šypsena per gyvenimą“

Paskutinįjį kovo mėnesio vakarą Klaipėdos literatų klubas „Aplinka“ sukvietė miesto gyventojus ir svečius į humoro, muzikos ir literatūros renginį, skirtą balandžio 1-ajai. Renginio partneris – Tautinių kultūrų centras.

Balandžio 1-oji – Melagių diena. Išdaigų ir juoko diena nuo seno minima ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Klaipėdos literatai ta proga parengė linksmą ir nuotaikingą programą, kurios metu skambėjo eilės, prozos kūriniai, dainos ir nuoširdus žiūrovų juokas bei garsūs aplodismentai. Sausakimšoje Tautinių kultūrų centro salėje tą vakarą linksma buvo visiems, nes literatų laki fantazija, šmaikštūs tekstai ir artistiškas atlikimas žavėjo, kerėjo ir juokino. Programos dalyviai – klaipėdiečiams gerai žinomi literatų klubo „Aplinka“ nariai ir draugai – Tatjana Černych, Sergej Blakunov (gitara), Sergej Plotnikov, Valentin Ševerdov, Angelina Laktionova, Valentina Snigur ir Irina Simačiova (baltarusių bendrijos „Krynica“ narės), Vsevolod Kurenevskij, Vladimir Trofimov, Natalija Lajauskienė-Kornilova, Vladimir Zlatolinskij, Jevgenij Smirnov, Aleksej Nazarov (gitara), Vadim Ramaiskij (klubo „Aplinka“ pirmininkas), Jurij Skurichin, Jurij Nikiforov, Rima Goštautaitė, Aleksandr Blytuškin.

Renginio laikas prabėgo nepastebimai. Nuoširdžiai dėkojame programos dalyviams už gerą nuotaiką ir linkime sėkmės kūryboje!

 

 

 

KTKC kultūrinės veiklos vadybininkė

Rita Banevičienė

 
Copyright © 2020 www.klaipedatkc.lt. All Rights Reserved.
 

KVIEČIAME APLANKYTI

 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday131
mod_vvisit_counterYesterday3782
mod_vvisit_counterThis week16075
mod_vvisit_counterLast week30177
mod_vvisit_counterThis month3913
mod_vvisit_counterLast month102329
mod_vvisit_counterAll3690224

Statistika

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1205
Viso peržiūrėjimų : 6613896