Pagrindinis Renginiai Jubiliejinis pusmetis
Jubiliejinis pusmetis Print E-mail

 Jubiliejinis pusmetis 

Šių metų pirmąjį pusmetį Tautinių kultūrų centro bendrijų tarpe buvo nemažai jubiliejų.

Vasario mėn. – ukrainiečių sekmadieninei mokyklai – 25 metai.

Ta proga Tautinių kultūrų centre buvo atidaryta mokyklos dailės klasės ir studijos „Kreativas“ (vadovė Svetlana Morozova) bendra vaikų darbų paroda „Žiemos pasaka“ ir surengtas šventinis susitikimas. Visiems susirinkusiems nuoširdžius sveikinimo žodžius tarė ukrainiečių kultūros ir švietimo centro „Rodyna“ pirmininkė Lidia Trigub ir tautinių kultūrų centro direktorė Jelena Butkevičienė. Jubiliejaus proga pasveikinti ukrainiečių bendruomenės gimtosios kalbos besimokančią jaunąją kartą atvyko kitų uostamiesčio tautinių bendruomenių atstovai – Pabaltijo ukrainiečių asociacijos pirmininkas, vienas iš mokyklos įkūrėjų, Leonid Tregub, Klaipėdos regiono azerbaidžaniečių bendrijos „Azeris“ sekmadieninės mokyklos vadovė ir mokytoja Rana Mammadova, Klaipėdos žydų bendruomenės pirmininkas Feliksas Puzemskis. Koncerte buvo šokami šokiai, skambėjo melodingos, jausmingos ir skambios dainos apie meilę Tėvynei, gimtajai kalbai ir tradicijoms, kurias atliko sekmadieninės mokyklos vokalinis ansamblis „Kalyna“ (vadovė Dina Mataitienė) – dukart tarptautinių konkursų laureatas Vilniuje ir Kijeve. Vakaro metu buvo padėkota rėmėjams – Ukrainos Garbės konsului Geniui Vygantui, „Rodynos“ nariams Virai Chitrai, Svetlanai Oniščiuk, Grigorijui Grigorenko, Raisai Bandyliuk, Valentinai Dudinai, Vladimirui Sergijenko, Viktorui Šeklejev; įteikti padėkos raštai bendrijos nariams už ilgametę aktyvią veiklą, už nuolatinę pagalbą organizuojant sekmadieninės mokyklos darbą.

Linkime ukrainiečių sekmadieninei mokyklai ilgų klestėjimo metų!

Balandžio mėn. – rusų bendruomenei „Lada“ – 15 metų.

Ta proga Klaipėdos koncertų salėje surengtame koncerte buvo dėkota bendruomenei pirmininkei Svetlanai Vasičkinai ir jos nariams už nuoširdų darbą, meilę muzikai, rusų kultūros sklaidą, aktyvią kūrybinę, labdaringą, švietėjišką ir koncertinę veiklą. Koncertinėje programoje dalyvavo bendruomenės „Lada“ vokalinis ansamblis „Lad“ (vadovė Valentina Snigur).

Linkime sėkmės ir gražių sumanymų ateityje!

Gegužės mėn – baltarusių bendrijai „Krynica“ – 15 metų.

Klaipėdos koncertų salėje įvykusiame šventiniame renginyje bendrijos pirmininkui Nikolaj Logvin ir jos nariams padėkota už gražius nuveiktus darbus, aktyvią kultūrinę ir švietėjišką veiklą bei pasidžiaugta aktyvia veikla, puoselėjant baltarusių tautinės kultūros tradicijas, gimtąją kalbą ir taip prisidedant prie Lietuvoje gyvenančių baltarusių tautinės kultūros sklaidos.

Linkime sėkmės ir gražių sumanymų ateityje! 

Gegužės mėn – latvių asociacijai „Atpūta“ – 15 metų.

Klaipėdos koncertų salėje įvykusiame šventiniame renginyje asociacijos pirmininkui Gotfridui Tapinui ir jos nariams padėkota už gražius nuveiktus darbus, aktyvią kultūrinę ir švietėjišką veiklą bei pasidžiaugta aktyvia veikla, puoselėjant latvių tautinės kultūros tradicijas, gimtąją kalbą ir taip prisidedant prie Lietuvoje gyvenančių latvių tautinės kultūros sklaidos.

Linkime sėkmės ir gražių sumanymų ateityje!

 
Copyright © 2019 www.klaipedatkc.lt. All Rights Reserved.
 
Gerb. TKC lankytojai,
Maloniai prašome užpildyti anketą, kurią inicijavo Klaipėdos miesto savivaldybės Kultūros skyrius.

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė

Pildyti anketą >>>

 


 

 

Tautinių bendrijų festivalis 2018

Vaizdo įrašas >>>


Tautinių bendrijų festivalis 2018

Vaizdo įrašas >>>


Akcija "Mes - Lietuvos vaikai".

Koncertas "Tautų pynė"

Vaizdo įrašas >>>


 

Akcija "Mes - Lietuvos vaikai".

Renginys, skirtas skirtas paminėti Atkurtos Lietuvos 100-metį

Vaizdo įrašas >>>


 

VI Lietuvos tautinių mažumų bendrijų festivalis

Filmas >>>

Tiesioginės transliacijos vaizdo įrašas >>>

 


 

XV Lietuvos tautinių mažumų sekmadieninių mokyklų festivalis

Vaizdo įrašas I dalis >>>
Vaizdo įrašas II dalis >>>

KVIEČIAME APLANKYTI

 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday3190
mod_vvisit_counterYesterday4381
mod_vvisit_counterThis week3190
mod_vvisit_counterLast week29904
mod_vvisit_counterThis month59556
mod_vvisit_counterLast month136349
mod_vvisit_counterAll3186510

Statistika

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1171
Viso peržiūrėjimų : 5697051