Pagrindinis Renginiai Žurnalo ,,Rusų Baltija“ 4 gimtadienis
Žurnalo ,,Rusų Baltija“ 4 gimtadienis Print E-mail

Žurnalo ,,Rusų Baltija“ 4 gimtadienis

 

Rugpjūčio 3 dieną Tautinių kultūrų centre įvyko literatūrinis - muzikinis vakaras, skirtas internetinio žurnalo ,,Rusų Baltija“ 4 metų gimtadieniui.

Susirinkusius žurnalo mylėtojus, atvykusius pažymėti šią svarbią dieną, pasveikino redaktorė Natalija Lajauskienė, kuri pasidžiaugė tuo, kad žurnalas yra gausiai skaitomas ir dažnai tampa startu naujiems rašytojams, papasakojo apie nuveiktus darbus ir pasidalino naujais planais ir sumanymais.  

Renginio metu eiles, prozą ir kūrybines mintis skaitė Vladimiras Kovalenko, Galina Cvetkovienė, Vladimiras Trofimovas, Lilija Amelija, Valentinas Ševerdovas, Aleksejus Trimailovas, lietuvių poetai – Gerda Jankevičiūtė, Nijolė Puzanauskienė, Diana Trijan, Danielė d‘ Erceville, dainavo ir grojo Tarasovų šeimyna, dainininkė Nina Karčinskaja, bardai Rima Goštautaitė ir Aleksejus Nazarovas.

Su gražia sukaktimi pasveikino ir Žemaitijos rašytojų sąjungos vadovė Virginija Kairienė, eseistas, vertėjas ir visuomenės veikėjas Sergejus Isajevas, Klaipėdos literatų klubo ,,Aplinka“ atstovė Tatjana Černych, Pabaltijo ukrainiečių asociacijos pirmininkas Leonidas Tregub, baltarusių bendrijos atstovė Elena Chorkova, Rusijos generalinio konsulato Klaipėdoje atstovas Jegor Trochov. Taip pat nuskambėjo pasveikinimai ir nuo autorių iš Kaliningrado, rašančių į žurnalą, kurių laišką atsiuntė Rusijos rašytojų sąjungos ir Kaliningrado rašytojų organizacijos narys Olegas Gluškinas. Gražių sveikinimo žodžių ir nuoširdžių linkėjimų gausybė parodė, kaip žurnalas „Rusų Baltija“ yra mylimas.

 

 

Linkime žurnalui „Rusų Baltija“ kūrybinės sėkmės ir ilgų gyvavimo metų!

 
Copyright © 2020 www.klaipedatkc.lt. All Rights Reserved.
 

KVIEČIAME APLANKYTI

 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday1656
mod_vvisit_counterYesterday4300
mod_vvisit_counterThis week21359
mod_vvisit_counterLast week29795
mod_vvisit_counterThis month13125
mod_vvisit_counterLast month102329
mod_vvisit_counterAll3699436

Statistika

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1205
Viso peržiūrėjimų : 6628241