Pagrindinis Renginiai Žurnalui „Rusų Baltija“ – 5 metai
Žurnalui „Rusų Baltija“ – 5 metai Print E-mail

Žurnalui „Rusų Baltija“ – 5 metai

Rugpjūčio 3 d. į Tautinių kultūrų centro salę skubėjo visi, kam žinomas ir mielas internetinėje erdvėje publikuojamas žurnalas „Rusų Baltija“ (www.russbalt.lt).

Susirinkusius žurnalo mylėtojus, atvykusius pažymėti jo penkerių metų jubiliejų, širdingai pasveikino redaktorė Natalija Lajauskienė, kuri pasidžiaugė tuo, kad internetinėje formoje „Rusų Baltija“ yra mėgstama ir skaitoma. Šio literatūrinio žurnalo autoriai yra įvairių kartų ir žanrų atstovai. 2012-aisiais metais žurnalą pradėjo 8 žmonės. Kai kurie iš jų jau tada dirbo įvairiuose žanruose. Dabar geografija ir autorių skaičius išsiplėtė. Prie Klaipėdos, Sankt Peterburgo (Rusija) ir Kaliningrado (Rusija) prisijungė Palanga, Kaunas, Vilnius ir Minskas (Baltarusija). Su žurnalu bendradarbiaujančių autorių skaičius kasmet auga. Prie to prisideda ir lietuvių autoriai, kurie noriai bendradarbiauja su žurnalu, taip pat autorių ir vertėjų bendri kūrybiniai darbai.

Sveikinimo koncertas buvo nuostabus. Uostamiestyje žinoma Tarasovų šeima – Viačeslavas, Jana, Vladimiras ir Antonina – atliko klasikinius kūrinius bei bardai džiugino skambiomis dainomis. Klaipėdos literatų klubo „Aplinka“ nariai skaitė savo eiles, prozą ir kūrybines mintis. Gražių sveikinimo žodžių ir nuoširdžių linkėjimų gausybė parodė, kaip „Rusų Baltija“ yra mylima, kiek jinai turi gerbėjų.

 

Linkime žurnalui „Rusų Baltija“ kūrybinės sėkmės ir ilgų gyvavimo metų!

 
Copyright © 2020 www.klaipedatkc.lt. All Rights Reserved.
 

KVIEČIAME APLANKYTI

 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday4186
mod_vvisit_counterYesterday4300
mod_vvisit_counterThis week8285
mod_vvisit_counterLast week27921
mod_vvisit_counterThis month15655
mod_vvisit_counterLast month102329
mod_vvisit_counterAll3701966

Statistika

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1205
Viso peržiūrėjimų : 6632471