Pagrindinis Renginiai „Poezijos pavasario“ svečių vakaras Tautinių kultūrų centre
„Poezijos pavasario“ svečių vakaras Tautinių kultūrų centre Print E-mail

„Poezijos pavasario“ svečių vakaras Tautinių kultūrų centre

 

„Poezijos pavasaris“ – tarptautinis poezijos festivalis ir iškiliausias kasmetinis literatūrinis renginys Lietuvoje, rengiamas Lietuvos Rašytojų sąjungos.

Festivalis organizuojamas kasmet nuo 1965 m, paskutinę gegužės savaitę. Per keletą dienų Lietuvoje ir užsienyje įvyksta virš 50 renginių – susitikimų.

„Poezijos pavasario paukštė“ aplankė ir Klaipėdos miesto tautinių kultūrų centrą, čia vyko „Poezijos pavasario“ svečių vakaras.

Vakaro pradžioje savo eiles skaitė vietiniai poetai, rašytojai Rožė Poškienė, Nijolė Puzanauskienė, Alfonsas Navickas, Nijolė Kepenienė ir Albertas Stašinskas. Rašytoja ponia Rožė Poškienė pasidabinusi lietuvių tautiniais rūbais ne tik skaitė, bet ir visus žodžio mylėtojus  mokino dainuoti ir „rokautis“ žemaitiškai, nes anot ponios Rožės „Jei moki žemaitiškai, moki visas kalbas“. Tą vakarą visi galėjo tapti „Poetais“ ir skaityti patinkančių autorių eiles, kurios skambėjo rusų, lietuvių ir „žemaičių“ kalba.

Savo eiles skaitė svečiai iš Kaliningrado Borisas Bartfeldas, Irina Maksimova ir Sergej Michailov.

 

Vakaro vedėja - rašytoja Nijolė Kepenienė. Svečius atlydėjo Lietuvos Rašytojų sąjungos Klaipėdos skyriaus pirmininkas Juozas Šikšnelis.

 
Copyright © 2020 www.klaipedatkc.lt. All Rights Reserved.
 

KVIEČIAME APLANKYTI

 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday4067
mod_vvisit_counterYesterday3943
mod_vvisit_counterThis week15267
mod_vvisit_counterLast week28194
mod_vvisit_counterThis month35227
mod_vvisit_counterLast month102329
mod_vvisit_counterAll3721538

Statistika

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1205
Viso peržiūrėjimų : 6666667