Pagrindinis Renginiai Mano miestas – mano Klaipėda
Mano miestas – mano Klaipėda Print E-mail

Mano miestas – mano Klaipėda

 

Klaipėdos miesto savivaldybės tautinių kultūrų centre įvyko Valstybės Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienai paminėti, skirtas renginys, foto darbų parodos „Mano miestas “ atidarymas. Savo unikalius foto darbus Klaipėdos visuomenei ir svečiams pristatė: Virgilijus Jankauskas, Artūras Purtokas ir Mindaugas Riauka.

Renginyje dalyvavo ir apie fotografijos mokyklą „FotoCat“ kalbėjo mokyklos vadovė Alė Jankauskienė. Gausiai susirinkusius lankytojus su fotografavimo subtilybėmis supažindino fotografas Virgilijus Jankauskas.

Giedriaus Kuprevičiaus „Preliudą“, Piotro Čaikovskio „Noktiurną“, Arno Babadžanian „Melodiją“ atliko Klaipėdos armėnų bendruomenės atstovė, atlikėja Nara Stepanian.

Klaipėdos ukrainiečių bendruomenės ir literatūrinio klubo „Sreda“ narys Vasil Švorobei skaitė savo kūrybos eiles, kurias paskyrė Klaipėdai. Gražius posmus „Klaipėdos poetams“ skaitė poetas Aleksandr Blytuškin.

Himną „Klaipėdai“ dedikavo ir nuoširdžiai atliko akomponuodamas gitara klaipėdietis Aleksėjus Nazarovas.

Klaipėdos miestui apdainuoti rašomos gražiausios dainos – himnai, skiriami subtilūs posmai, eilės. Fotomenininkų Virgilijaus Jankausko, Artūro Purtoko ir Mindaugo Riaukos darbai per meno prizmę pateikia savitą, per rūką, žvaigždes, šviesos atspindžius klaipėdiečiams brangius Klaipėdos miesto vaizdus.

Į Klaipėdą visados norisi sugrįžti, nes čia yra mūsų namai, jūra ir pats mieliausias žemės kampelis. Čia yra Mūsų Namai, čia yra Mūsų Tėvynė....

 

Parengė:

kultūrinės veiklos vadybininkė Ramutė Mačiulaitienė

 
Copyright © 2020 www.klaipedatkc.lt. All Rights Reserved.
 

KVIEČIAME APLANKYTI

 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday3384
mod_vvisit_counterYesterday4474
mod_vvisit_counterThis week25645
mod_vvisit_counterLast week28753
mod_vvisit_counterThis month89945
mod_vvisit_counterLast month91325
mod_vvisit_counterAll3673927

Statistika

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1205
Viso peržiūrėjimų : 6588424