Pagrindinis Renginiai Susitikimas su projekto „Tvirtybės burės“ dalyviais
Susitikimas su projekto „Tvirtybės burės“ dalyviais Print E-mail

Susitikimas su projekto „Tvirtybės burės“ dalyviais

Š. m. rugsėjo 3 d. Klaipėdos miesto savivaldybės tautinių kultūrų centre įvyko susitikimas su naujos epochos socialinio judėjimo „Baltoji lazdelė“ ir komandos „Lover“ nariais.

Komanda ‚Lover“ jungia žmones turinčius regėjimo negalią. Nariai gyvena skirtingose pasaulio šalyse - Latvijoje, Estijoje, Rusijoje ir kt. Socialinio projekto „Baltoji lazdelė“ prezidentas Oleg Kolpasšikov paminėjo, kad 2010 m. buvo įkurta organizacija, naujos epochos socialinis projektas „Baltoji lazdelė“, jungianti praradusius regėjimą žmones. 2010 m. organizacija vienijo tik du narius, vėliau ji plėtėsi, augo ir apjungė didelį būrį bendraminčių, žmonių praradusių regėjimą.

Organizacija vykdo įvairius projektus - renginius: „Tvirtybės burės“, ,„Burių dvasia“, „Baltosios lazdelės“ šventes, kūrybines dirbtuves „Multi – mobilumas“, treniruotes „Dalykinė sėkmė“, įsteigė kulinarijos klubą „Bostone bjanko“ ir kt.

Žmonės su negalia turi troškimą, kad sveikieji pakeistų nuomonę apie juos ir pradėtų suprasti, kad „Mes esame tokie pat kūrybingi, entuziastingi ir besidžiaugiantys gyvenimu. Mes turime būti 10 kartų pozityvesni už šalia esančius sveikuosius. Komandos „Lover“ nariai ragina visus klaipėdiečius neužmiršti savo vaikystės svajonių ir kovoti už jas“.

Susitikime dalyvavo garbingi Klaipėdos miesto svečiai: Klaipėdos miesto vicemeras Vytautas Čapas, Rusijos Federacijos Konsulato Klaipėdoje generalinio konsulas-patarėjas Vladimir Novikov, Klaipėdos savanoriškosios rusų kultūros draugijos „Otečestvo“ pirmininkė Tamara Lochankina ir kt.

Klaipėdos miesto vicemeras Vytautas Čapas pasveikino komandos „Lover“ narius ir kiekvienam nariui įteikė  po atminimo dovaną.

Renginio organizatoriai: Klaipėdos miesto savivaldybės tautinių kultūrų centras, Rusijos Federacijos Konsulatas Klaipėdoje, Šv. Pranciškaus Asyžiečio vienuolynas ir Baltijos jaunimo asociacija

 

 
Copyright © 2020 www.klaipedatkc.lt. All Rights Reserved.
 

KVIEČIAME APLANKYTI

 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday2419
mod_vvisit_counterYesterday3943
mod_vvisit_counterThis week13619
mod_vvisit_counterLast week28194
mod_vvisit_counterThis month33579
mod_vvisit_counterLast month102329
mod_vvisit_counterAll3719890

Statistika

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1205
Viso peržiūrėjimų : 6664072