Pagrindinis Renginiai Foto darbų paroda „RYGA, mano RYGA“
Foto darbų paroda „RYGA, mano RYGA“ Print E-mail

Foto darbų paroda „RYGA, mano RYGA“

Mūsų senoji (žiloji) Ryga neseniai atšventė savo didelį jubiliejų – 810-ąsias metines. Ji mums yra kiekvienam brangi, daugiau ar mažiau kiekvienas esame su ja surišti. Apie Rygą savo romane rašė A. Deglavas, eilėraščiuose prisipažino jai meilėje A. Čakas, O. Vacietis. Apie Rygą parašyta daug dainų.

Senamiestyje jaučiama šimtmečių dvasia. Ryga didžiuojasi jugendo stiliaus namais, kurie sudaro net 40 proc. visų senamiesčio pastatų. Ryga vadinama mažuoju Paryžiumi. Rygos parkai ir skverai – tai žalieji miesto pasididžiavimai.

Šiuolaikinė architektūra ateina ne tik į naujus rajonus, bet ir į istorinį centrą. Senasis ir naujasis šimtmečiai susipynė vienoje visumoje – tai šiandienos Ryga.

Su fotografija esu susijęs visą savo gyvenimą. Mano artimiausios temos yra gamta, gėlės, gyvūnai ir portretai. Anksčiau, kai ne kiekvienas turėjo fotoaparatą, aš paveiksluodavau draugus, keliones ir renginius daugiau savo malonumui. Dabar mano veikla vyksta foto klube „Ogre“, kuris yra vienas iš geriausių ir žinomiausių Latvijoje.

Noriu ir kitiems parodyti dalį iš matytų ir fotoobjektyvo pagalba įamžintų vaizdų. Nuolat dalyvauju bendrose parodose su kitais menininkais bei rengiu savo asmenines parodas. Šita foto darbų paroda yra viena iš jų.

 

Fotomenininkas Edmunds Glūdinš

 
Copyright © 2020 www.klaipedatkc.lt. All Rights Reserved.
 

KVIEČIAME APLANKYTI

 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday3230
mod_vvisit_counterYesterday4474
mod_vvisit_counterThis week25491
mod_vvisit_counterLast week28753
mod_vvisit_counterThis month89791
mod_vvisit_counterLast month91325
mod_vvisit_counterAll3673773

Statistika

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1205
Viso peržiūrėjimų : 6588183