Pagrindinis Renginiai Istorijos mokytojams pristatytas žurnalas „Gimtosios istorijos puslapiai“
Istorijos mokytojams pristatytas žurnalas „Gimtosios istorijos puslapiai“ Print E-mail

Istorijos mokytojams pristatytas žurnalas „Gimtosios istorijos puslapiai“

Rugsėjo 9 d. Tautinių kultūrų centre įvyko vaikų istorinio žurnalo „Gimtosios istorijos puslapiai“ pristatymas. Organizatorius – Lietuvos rusų mokyklų mokytojų asociacijos Klaipėdos organizacija.

Į renginį susirinko uostamiesčio mokyklų rusų dėstomąja kalba mokytojai. Taip pat atvyko garbūs svečiai – Rusijos Federacijos vicekonsulas Klaipėdoje Vladimir Čertkov ir Klaipėdos savanoriškosios rusų kultūros draugijos „Otečestvo“ pirmininkė Tamara Lochankina.

Žurnalą susirinkusiems pristatė filosofijos mokslų daktaras Andrej Fomin. Jis papasakojo apie tai, kaip žurnalas buvo kuriamas, ką atspindi, kurie istoriniai įvykiai jame aprašyti. Šio žurnalo tiražas 2012 metais buvo 1000 egz., o 2013 ir 2014 metais jau 1500 egz.

Žurnalas „Gimtosios istorijos puslapiai“ yra skirtas mokyklinio amžiaus vaikams. Pirmasis tiražas buvo orientuotas į pradinukus, o vėlesniųjų numerių auditorija – vyresniojo amžiaus moksleiviai. Kiekvienas iš žurnalo leidinių turi kitokią tematiką, yra išraiškingas tiek turiniu, tiek forma.

Pristatymo pabaigoje Klaipėdos savanoriškosios rusų kultūros draugijos „Otečestvo“ pirmininkė Tamara Lochankina įteikė gėles dr. Andrejui Fomin ir palinkėjo tolesnės sėkmės leidžiant žurnalą „Gimtosios istorijos puslapiai“.

 

 

 

 
Copyright © 2020 www.klaipedatkc.lt. All Rights Reserved.
 

KVIEČIAME APLANKYTI

 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday642
mod_vvisit_counterYesterday3721
mod_vvisit_counterThis week4363
mod_vvisit_counterLast week29795
mod_vvisit_counterThis month98458
mod_vvisit_counterLast month91325
mod_vvisit_counterAll3682440

Statistika

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1205
Viso peržiūrėjimų : 6601936