Pagrindinis Renginiai Vasaros skaitymai
Vasaros skaitymai Print E-mail

Liepos 10 d. Tautinių kultūrų centre – muzikos ir poezijos vakaras, skirtas Šeimos, Meilės ir Ištikimybės dienai. Tatjana Černych, vakaro iniciatorė ir vedančioji, pradėjo skaitymu – ištrauka iš poemos „Piotr ir Fevronija“. Savo eiles apie amžinas vertybes – šeimą, ištikimą meilę moteriai ir vyrui, mamai ir tėvui, vaikams, skaitė poetai Vladimir Trofimov, Valentin Ševerdov, Valentina Burmakina, Aleksandr Blytuškin, Vasilij Švorobej, Emma Basina, Galina Cvetkovienė, Liudmila Tretjakova, Jurij Nikiforov, Jevgenija Škaliova, Jelena Lavrova, Vladimir Zlatolinskij, Natalija Lajauskienė, Nijolė Puzanauskienė, Rita Bijeikytė. Šiltai buvo paminėtas anapilin išėjęs rašytojas Vladimir Koleščiuk ir jo knyga „Jūra ir gyvenimas“, kuri buvo padovanota Tautinių kultūrų centrui.

Vakare netrūko muzikos – Jevgenija Černych griežė smuiku Šarlio Aznavouro „Amžina meilė“, bardai Sergej Blakunov, Aleksandr Nazarov atliko savo kūrybos dainas, sukurtas šeimai, dukterims, Arturas ir Violeta Savičenko – Aleksandro Caregorodcevo dainą „Su tavim“.

Literatūrinį ir muzikinį vakarą užbaigė Sergej Blakunov atlikdamas žaismingą, humoristinę dainą. Įsiamžinę bendroje nuotraukoje, literatai neskubėjo skirstytis, aptarinėjo pasirodymus, dėkojo vieni kitiems už šiltą ir jaukų vakarą, o Tautinių kultūrų centro administracijai už gražų bendradarbiavimą ir suteiktą galimybę prisidėti prie miesto kultūrinio gyvenimo.

Meilei nėra nei amžiaus, nei ribų, nei mirties.

D. Golsvortis

 

 
Copyright © 2020 www.klaipedatkc.lt. All Rights Reserved.
 

KVIEČIAME APLANKYTI

 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday1148
mod_vvisit_counterYesterday4300
mod_vvisit_counterThis week20851
mod_vvisit_counterLast week29795
mod_vvisit_counterThis month12617
mod_vvisit_counterLast month102329
mod_vvisit_counterAll3698928

Statistika

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1205
Viso peržiūrėjimų : 6627674