Pagrindinis Renginiai Latvių tekstilininkių darbų parodos atidarymas
Latvių tekstilininkių darbų parodos atidarymas Print E-mail

Latvijos Nepriklausomybės dienai paminėti, įvairiuose Lietuvos miestuose vyko šventiniai renginiai. Klaipėdos Universiteto Menų fakulteto salėje koncertavo Latvijos mėgėjų choras „Kamer“, o Tautinių kultūrų centre buvo atidaryta jaunų Latvijos tekstilininkių paroda „Dvi baltės – skirtingi požiūriai“. Atidarymo metu Mažosios Lietuvos muziejaus direktorės pavaduotoja Sondra Simanaitienė. pristatė menininkes iš Latvijos Lyva Kapralę ir Aniką Dzėrvę. Lyva Kapralė, papasakojo apie darbus ir jų gimimo istoriją.. Visus susirinkusius ir svečius pasveikino Latvijos ambasadorius Lietuvoje Mārtiņš Virsis su žmona. Renginyje dalyvavo Latvių asociacijos „Atpūta“ pirmininkas Gotfridas Tapinas, renginių iniciatorė prof. dr. Dalia Kisieliūnaitė, parodos iniciatorius Klaipėdos latvių bendruomenės pirmininkas Modris Calitis.

Po Latvijos mėgėjų choro „Kamer“ koncerto, į Tautinių kultūrų centrą sugužėjo gausus būrys garbių svečių – Latvijos ambasadorius su žmona, Latvijos mėgėjų choras „Kamer“, latvių bendruomenė iš Šventosios. Vakaronėje netrūko latviškų patiekalų, latviškų dainų, šiltų sveikinimų ir kalbų, ir geros nuotaikos.

 

 
Copyright © 2019 www.klaipedatkc.lt. All Rights Reserved.
 

KVIEČIAME APLANKYTI

 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday887
mod_vvisit_counterYesterday2803
mod_vvisit_counterThis week15817
mod_vvisit_counterLast week17408
mod_vvisit_counterThis month18290
mod_vvisit_counterLast month62436
mod_vvisit_counterAll3321665

Statistika

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1187
Viso peržiūrėjimų : 5942973