Pagrindinis Renginiai Latvių tekstilininkių darbų parodos atidarymas
Latvių tekstilininkių darbų parodos atidarymas Print E-mail

Latvijos Nepriklausomybės dienai paminėti, įvairiuose Lietuvos miestuose vyko šventiniai renginiai. Klaipėdos Universiteto Menų fakulteto salėje koncertavo Latvijos mėgėjų choras „Kamer“, o Tautinių kultūrų centre buvo atidaryta jaunų Latvijos tekstilininkių paroda „Dvi baltės – skirtingi požiūriai“. Atidarymo metu Mažosios Lietuvos muziejaus direktorės pavaduotoja Sondra Simanaitienė. pristatė menininkes iš Latvijos Lyva Kapralę ir Aniką Dzėrvę. Lyva Kapralė, papasakojo apie darbus ir jų gimimo istoriją.. Visus susirinkusius ir svečius pasveikino Latvijos ambasadorius Lietuvoje Mārtiņš Virsis su žmona. Renginyje dalyvavo Latvių asociacijos „Atpūta“ pirmininkas Gotfridas Tapinas, renginių iniciatorė prof. dr. Dalia Kisieliūnaitė, parodos iniciatorius Klaipėdos latvių bendruomenės pirmininkas Modris Calitis.

Po Latvijos mėgėjų choro „Kamer“ koncerto, į Tautinių kultūrų centrą sugužėjo gausus būrys garbių svečių – Latvijos ambasadorius su žmona, Latvijos mėgėjų choras „Kamer“, latvių bendruomenė iš Šventosios. Vakaronėje netrūko latviškų patiekalų, latviškų dainų, šiltų sveikinimų ir kalbų, ir geros nuotaikos.

 

 
Copyright © 2020 www.klaipedatkc.lt. All Rights Reserved.
 

KVIEČIAME APLANKYTI

 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday4179
mod_vvisit_counterYesterday3943
mod_vvisit_counterThis week15379
mod_vvisit_counterLast week28194
mod_vvisit_counterThis month35339
mod_vvisit_counterLast month102329
mod_vvisit_counterAll3721650

Statistika

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1205
Viso peržiūrėjimų : 6666861