Pagrindinis Renginiai Balandžio 1 d.
Balandžio 1 d. Print E-mail

Balandžio 1 d. 

Balandžio 1 d. Skulptūrų parke vyko tradicinė šeimų šventė. Arbatos klaipėdiečius į parką pakvietė Mažosios Lietuvos istorijos muziejus.

 

Taip pagerbtas vienas iškiliausių senosios Klaipėdos filantropų – pirklys Julius Liudvikas Vyneris (1795-1862). Per savo gimtadienį, balandžio 1-ąją, Vyneris nepasiturinčius miesto gyventojus pakviesdavo vaišių. Šia tradicija atgaivino J.L.Vynerio labdaros ir paramos fondas.

 

Per porą savaitgalių Tautinių kultūrų centre vyko specialiai ta proga organizuotos kūrybinės dirbtuvės. Jose tėvai su vaikais iš kartono gamino paukščius ir juos spalvino. Klaipėdiečiai pagamino apie šimtą dirbtinių sparnuočių. Kiti šventės dalyviai savo rankomis pagamintus paukščius atsinešė iš namų. Įvairių dydžių ryškiaspalviai paukščiai „sutūpė" į medžius Skulptūrų parke, taip pat iš jų pagrindiniame take buvo sudaryta alėja.

 

Gausiai susirinkę vaikai su tėvais galėjo pasivaišinti arbata, specialiai šia proga iškeptais sausainiais. Susirinkusiesiems dar kartą priminta, kas buvo J.L.Vyneris. Per šventinę ekskursiją po parką vaikai taip pat aplankė šiam filantropui skirtą paminklą.

 
Copyright © 2020 www.klaipedatkc.lt. All Rights Reserved.
 

KVIEČIAME APLANKYTI

 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday879
mod_vvisit_counterYesterday3721
mod_vvisit_counterThis week4600
mod_vvisit_counterLast week29795
mod_vvisit_counterThis month98695
mod_vvisit_counterLast month91325
mod_vvisit_counterAll3682677

Statistika

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1205
Viso peržiūrėjimų : 6602438