Pagrindinis Renginiai Žurnalui „Rusų Baltija“ jau 3 metai
Žurnalui „Rusų Baltija“ jau 3 metai Print E-mail

Žurnalui „Rusų Baltija“ jau 3 metai

Rugpjūčio 12-osios dienos popietę į Tautinių kultūrų centro salę skubėjo visi, kam žinomas ir mielas internetinėje erdvėje publikuojamas žurnalas „Rusų Baltija“.

Gausiai susirinkusius žurnalo mylėtojus, atvykusius pažymėti jo gyvavimo 3-jus metus, širdingai pasveikino redaktorė Natalija Lajauskienė, kuri pasidžiaugė tuo, kad ir internetinėje formoje „Rusų Baltija“ yra mėgstama ir skaitoma. Žurnalo autoriai – įvairių kartų ir žanrų atstovai. 2012-aisiais žurnalą pradėjo 8 žmonės. Kai kurie iš jų jau tada dirbo įvairiuose žanruose. Dabar geografija ir autorių skaičius išsiplėtė. Prie Klaipėdos, Peterburgo (Rusija) ir Kaliningrado (Rusija) prisijungė Palanga, Kaunas, Vilnius ir Minskas (Baltarusija). Su žurnalu bendradarbiauja daugiau nei 60 autorių ir kasmet šis skaičius auga. Prie to prisideda ir lietuvių autoriai, kurie noriai bendradarbiauja su žurnalu, taip pat ir autorių bei vertėjų bendri kūrybiniai darbai.

Sveikinimo koncertas buvo nuostabus – skambėjo arijos iš operečių, žymūs klasikiniai kūriniai bei bardų atliekamos dainos. Autoriai skaitė savo eiles, prozą ir kūrybines mintis. Gražių sveikinimo žodžių ir nuoširdžių linkėjimų gausybė parodė, kaip „Rusų Baltija“ yra mylima, kiek jinai turi gerbėjų.

 

Linkime žurnalui „Rusų Baltija“ kūrybinės sėkmės ir ilgų gyvavimo metų!

 
Copyright © 2020 www.klaipedatkc.lt. All Rights Reserved.
 

KVIEČIAME APLANKYTI

 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday309
mod_vvisit_counterYesterday3782
mod_vvisit_counterThis week16253
mod_vvisit_counterLast week30177
mod_vvisit_counterThis month4091
mod_vvisit_counterLast month102329
mod_vvisit_counterAll3690402

Statistika

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1205
Viso peržiūrėjimų : 6614201