Pagrindinis Renginiai Klaipėdos vokiečių bendrija paminėjo Šv. Martyno diena mieste
Klaipėdos vokiečių bendrija paminėjo Šv. Martyno diena mieste Print E-mail

Lapkričio 11 d. švenčiama Šv. Martyno diena. Uostamiestyje šios šventės iniciatoriais tradiciškai būna Klaipėdos vokiečių bendrijos pirmininkės pavaduotojas Arnoldas Piklaps ir projektų vadovė Rasa Miuller.

Po eisenos Klaipėdos miesto gatvėmis, nešini žibintais, lydimi muzikos ir geros nuotaikos, į Tautinių kultūrų centro kiemelį sugūžėjo didelis būrys šventės dalyvių. Renginį režisavo ir vedė Simono Dacho progimnazijos teatro pedagogas, režisierius Karolis Makauskas su savo mokiniais. Šventės pradžioje buvo rodomas filmuotas jaunimo spektaklis, pasakojantis legendą apie Šv. Martyną, sukrautas ,,laužas“ iš žibintų. Daineles apie Martyną ir žibintus dainavo lopšelio-darželio „Bitutė“ (mokytoja Edita Gložaitienė) ir darželio-mokyklos „Varpelis“ (mokytoja Virginija Boettcher) ugdytiniai, Klaipėdos vokiečių bendrijos ansamblis (vadovė Inga Pakalniškienė). Klaipėdos vokiečių bendrijos projektų vadovė Rasa Miuler tarė sveikinimo žodį bei pasveikino visus šventėje dalyvaujančius Martynus, Martynas, Martinus ir Martinas. Po muzikinės vakaro dalies susirinkusieji šildėsi karštu punšu ir vaišinosi saldumynais, bei išbandė maišų mūšio, žvejybos, žiedų mėtymo, Martyno apsiausto perkirtimo žaidimus.

 

 
Copyright © 2020 www.klaipedatkc.lt. All Rights Reserved.
 

KVIEČIAME APLANKYTI

 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday233
mod_vvisit_counterYesterday3782
mod_vvisit_counterThis week16177
mod_vvisit_counterLast week30177
mod_vvisit_counterThis month4015
mod_vvisit_counterLast month102329
mod_vvisit_counterAll3690326

Statistika

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1205
Viso peržiūrėjimų : 6614074