Pagrindinis Renginiai Uostamiesčio ukrainiečiai – jau 15 metų kartu!
Uostamiesčio ukrainiečiai – jau 15 metų kartu! Print E-mail

Uostamiesčio ukrainiečiai – jau 15 metų kartu!

Gruodžio 28 d. popietę Tautinių kultūrų centre skambėjo ukrainiečių dainos ir kalba. Nuotaikingą, spalvingą ir žaismingą renginį „Naujametinis žiburėlis – 15 metų kartu“ organizavo Klaipėdos ukrainiečių kultūros ir švietimo centras „Rodyna“. Renginio partneris – Tautinių kultūrų centras.

„Rodynos“ pirmininkė Lidia Trigub su dideliu džiaugsmu pasveikino visus ukrainiečių bendruomenės narius – savo tautiečius. Buvo aptarti besibaigiantys metai, pasidžiaugta nuveiktais darbais. Ukrainietiškas dainas atliko ansamblio „Kalyna“ merginos. Ypač žaismingai atrodė tarpdury pasirodęs tikras Senis Šaltis su savo padėjėja Snieguole, kurie smagiai pakvietė visus į ratelį. O einant rateliu reikėjo atlikti Senio Šalčio užduotį – pagal jo ištartus žodžius „pūga“, „snaigė“, „šaltis“ teisingai pašokinėti, suploti rankomis ar trepsėti kojomis. Po to drąsiausieji deklamavo eilėraščius, pasakojo humoreskas, dainavo ir šoko. Ir Snieguolė kiekvienam renginio dalyviui įteikė po dovaną.

Išlydėję Senį Šaltį ir Snieguolę keliauti pas kitus jų laukiančius, ukrainiečių kultūros ir švietimo centro „Rodyna“ nariai sukosi poromis šokio ritmu, dainavo dainas, linkėjo vieni kitiems gerų ateinančių metų, laimės ir sėkmės, sveikatos ir džiaugsmo.

 

Linkime visiems sėkmingų ir kūrybingų metų!

 

Rita Banevičienė,

KTKC kultūrinės veiklos vadybininkė

 
Copyright © 2020 www.klaipedatkc.lt. All Rights Reserved.
 

KVIEČIAME APLANKYTI

 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday684
mod_vvisit_counterYesterday3721
mod_vvisit_counterThis week4405
mod_vvisit_counterLast week29795
mod_vvisit_counterThis month98500
mod_vvisit_counterLast month91325
mod_vvisit_counterAll3682482

Statistika

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1205
Viso peržiūrėjimų : 6602051