Pagrindinis Renginiai Art-projekto „Začaravanne“ paroda
Art-projekto „Začaravanne“ paroda Print E-mail

Art-projekto „Začaravanne“ paroda

Kovo 4 d. Tautinių kultūrų centre atidaryta art-projekto „Začaravanne“ („Žavesys“) paroda. Šios parodos eksponavimą remia Baltarusijos Respublikos kultūros ministerija ir Nacionalinis istorijos muziejus. Renginio organizatorius – Klaipėdos baltarusių bendrija „Krynica“. Renginio partneris – Tautinių kultūrų centras.

Iškilmingame parodos atidaryme dalyvavo svečiai iš Baltarusijos, Klaipėdos miesto tautinių bendrijų atstovai. Sveikinimo ir padėkos žodžius susirinkusiems ir projekto autorei tarė Baltarusijos Respublikos garbės konsulas Klaipėdoje Nikolaj Logvin. Renginio metu klasikinės muzikos kūrinius atliko J. Karoso muzikos mokyklos auklėtiniai – solistai Denis Smirnov, Darja Strelčenko, Valentina Fiodorova ir violončelininkė Lija Marčenko.

Parodos tikslas – supažindinti klaipėdiečius ir miesto svečius su žinomos Baltarusijos fotomenininkės Irenos Gudijevskajos darbais. Šis projektas skirtas Baltarusijos gamtos grožiui ir jo sąsajai su moters įvaizdžiu. Parodos darbai atspindi baltarusių merginų natūralų žavesį ir dailumą. Subtili sąsaja tarp Baltarusijos gamtos grožio ir trapaus merginos įvaizdžio atskleidžia jos šviesią sielą. Visi fotodarbai yra atspausdinti ant didelių matmenų drobių. Sodriomis spalvomis ir įdomiais vaizdais paveikslai primena Renesanso epochą. Kiekviena fotonuotrauka turi savo nuotaiką ir istoriją.

Kviečiame aplankyti parodą iki kovo 25 d.!

 
Copyright © 2020 www.klaipedatkc.lt. All Rights Reserved.
 

KVIEČIAME APLANKYTI

 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday72
mod_vvisit_counterYesterday3924
mod_vvisit_counterThis week3805
mod_vvisit_counterLast week30177
mod_vvisit_counterThis month93972
mod_vvisit_counterLast month91325
mod_vvisit_counterAll3677954

Statistika

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1205
Viso peržiūrėjimų : 6594673