Pagrindinis Renginiai Art-projekto „Začaravanne“ paroda
Art-projekto „Začaravanne“ paroda Print E-mail

Art-projekto „Začaravanne“ paroda

Kovo 4 d. Tautinių kultūrų centre atidaryta art-projekto „Začaravanne“ („Žavesys“) paroda. Šios parodos eksponavimą remia Baltarusijos Respublikos kultūros ministerija ir Nacionalinis istorijos muziejus. Renginio organizatorius – Klaipėdos baltarusių bendrija „Krynica“. Renginio partneris – Tautinių kultūrų centras.

Iškilmingame parodos atidaryme dalyvavo svečiai iš Baltarusijos, Klaipėdos miesto tautinių bendrijų atstovai. Sveikinimo ir padėkos žodžius susirinkusiems ir projekto autorei tarė Baltarusijos Respublikos garbės konsulas Klaipėdoje Nikolaj Logvin. Renginio metu klasikinės muzikos kūrinius atliko J. Karoso muzikos mokyklos auklėtiniai – solistai Denis Smirnov, Darja Strelčenko, Valentina Fiodorova ir violončelininkė Lija Marčenko.

Parodos tikslas – supažindinti klaipėdiečius ir miesto svečius su žinomos Baltarusijos fotomenininkės Irenos Gudijevskajos darbais. Šis projektas skirtas Baltarusijos gamtos grožiui ir jo sąsajai su moters įvaizdžiu. Parodos darbai atspindi baltarusių merginų natūralų žavesį ir dailumą. Subtili sąsaja tarp Baltarusijos gamtos grožio ir trapaus merginos įvaizdžio atskleidžia jos šviesią sielą. Visi fotodarbai yra atspausdinti ant didelių matmenų drobių. Sodriomis spalvomis ir įdomiais vaizdais paveikslai primena Renesanso epochą. Kiekviena fotonuotrauka turi savo nuotaiką ir istoriją.

Kviečiame aplankyti parodą iki kovo 25 d.!

 
Copyright © 2020 www.klaipedatkc.lt. All Rights Reserved.
 

Nacionalinės atrankos Lietuvoje nuostatai dėl dalyvavimo tarptautiniame konkurse „Vitebsk -2020“

Oficialus atstovas festivalio „Slavianskij Bazar-2020“ Vitebske
Birutė Petrikytė (Klaipėda)

Klaipėdos baltarusių bendrijos pirmininkas
Nikolaj Logvin

 

Nuoroda į nuostatus lietuvių kalba. Atsiųsti pdf >>>

Nuoroda į nuostatus rusų kalba. Atsiųsti pdf >>>


 

 

KVIEČIAME APLANKYTI

 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday2453
mod_vvisit_counterYesterday2288
mod_vvisit_counterThis week4741
mod_vvisit_counterLast week23279
mod_vvisit_counterThis month65253
mod_vvisit_counterLast month94618
mod_vvisit_counterAll3463246

Statistika

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1207
Viso peržiūrėjimų : 6211299