Pagrindinis Renginiai В Клайпеде состоялся праздник «День семьи, любви и верности»
В Клайпеде состоялся праздник «День семьи, любви и верности» PDF Print Email

Su vasaros lietučiu

Liepos 8 d. „Šeimos, meilės ir ištikimybės dienos“ šventė įvyko!

Šiemet, sunkiai skverbdamasi pro debesis, vasaros saulutė kvietė visus norinčius dalyvauti šventiniuose renginiuose, kurie vyko mieste. Žiūrovų laukė ir šeštą kartą Tautinių kultūrų centre rengiamos šventės, skirtos stačiatikių šventiesiems Piotrui ir Fevronijai – šeimos ir santuokos globėjams, organizatoriai.

Svečiai, kurie neišsigando lietingo oro, atėjo į svetingą Tautinių kultūrų centro kiemelį ir prasidėjo kuri jau turi savo tradicijas. Dalyvių registracija, labdaros mugės, vaikų žaidimai ir pramogos su pasakų herojais, vainikų pynimas iš lauko žolių ir gėlių, šeimyninės retro stiliaus nuotraukos, meistriškumo pamokos, vaišės, nominacijos – visa tai buvo!

Susirinkusius pasveikinti su švente „Šeimos, meilės ir ištikimybės diena“ atvyko garbingi svečiai – Klaipėdos stačiatikių visų rusų šventųjų bažnyčios kun. Georgij Ananjev, LR Seimo narė Irina Rozova, Rusijos Federacijos generalinis konsulas Klaipėdoje Aleksandr Gračiov.

Atminimo dovanas įsteigė Lietuvos humaniškosios pedagogikos asociacijos pirmininkė Marina Korinevskaja, partijos „Rusų aljansas“ pirmininkė Tamara Lochankina ir LR Seimo narė Irina Rozova, rusų bendrijos „Lada“ pirmininkė Svetlana Vasičkina, laikraščio „Obzor“ klubo „Šeima“ vedančioji Tatjana Sokolova ir miesto tautinės bendrijos. Rusijos Federacijos Generalinis Konsulatas įteikė atminimo „Piotro ir Fevronijos“ medalį Viktoro ir Nataljos Timoninų šeimai už ilgametį šeimyninį stažą ir keturių vaikų išauklėjimą.

Dėkojame Žanai Černenko už linksmą ir išradingą šventės vedančiosios vaidmenį vaikų žaidimų aikštelėje, „Žaliakalnio“ gimnazijos mokytojai Svetlanai Morozovai už įdomiai ir entuziastingai pravestus užsiėmimus šventės sporto aikštelėje, už lauko žolių ir gėlių pynimui paruošimą – Liudmilai Sedovai, už vainikų pynimą – Irinai Panovai, už gėlių lankstymą iš servetėlių – Maksimo Gorkio pagrindinės mokyklos mokytojai Marinai Filičevai, už šventines vaišes – Rusų kultūros draugijos „Otečestvo“ pirmininkei Tamarai Lochankinai, už šventės vedimą – Sergejui Bondar ir Majai Tarachovskajai.

Iki susitikimo kitais metais!

 

 

Tatjanos Sokolovos straipsnio santrauka ir vertimas Ritos Banevičienės (Tautinių kultūrų centro kultūrinės veiklos vadybininkė)

 
© 2019 www.klaipedatkc.lt. Visos teisės saugomos.
 

Kviečiame aplankyti


Gerb. TKC lankytojai,
Maloniai prašome užpildyti anketą, kurią inicijavo Klaipėdos miesto savivaldybės Kultūros skyrius.

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė

Pildyti anketą >>>

 


 

 

Tautinių bendrijų festivalis 2018

Vaizdo įrašas >>>


Tautinių bendrijų festivalis 2018

Vaizdo įrašas >>>


Akcija "Mes - Lietuvos vaikai".

Koncertas "Tautų pynė"

Vaizdo įrašas >>>


 

Akcija "Mes - Lietuvos vaikai".

Renginys, skirtas skirtas paminėti Atkurtos Lietuvos 100-metį

Vaizdo įrašas >>>


 

VI Lietuvos tautinių mažumų bendrijų festivalis

Filmas >>>

Tiesioginės transliacijos vaizdo įrašas >>>

 


 

XV Lietuvos tautinių mažumų sekmadieninių mokyklų festivalis

Vaizdo įrašas I dalis >>>
Vaizdo įrašas II dalis >>>

KVIEČIAME APLANKYTI

 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien3273
mod_vvisit_counterVakar4100
mod_vvisit_counterŠia savaitė3273
mod_vvisit_counterPaskutinė savaitė26380
mod_vvisit_counterŠis menuo86019
mod_vvisit_counterPaskutinis menuo136349
mod_vvisit_counterViso3212973

Statistika

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1171
Viso peržiūrėjimų : 5751710