Pagrindinis Renginiai Meninio kolektyvo "Ina" iš Lenkijos dalyvavimas Jūros šventėje
Meninio kolektyvo "Ina" iš Lenkijos dalyvavimas Jūros šventėje PDF Print Email

 

 Meninio kolektyvo "Ina" iš Lenkijos dalyvavimas Jūros šventėje

 Parašė Tatjana Volkova, kultūrinės veiklos vadybininkė

Vertė  Rita banevičienė, kultūrinės veiklos vadybininkė

2018-07-31

Praeitą savaitę į mūsų miestą iš Goleniovo (Lenkija) atvyko dainų ir šokių folkloro ansamblis „Ina“ specialiai tam, kad dalyvautų Jūros šventėje. Nepaisant karščio, artistai, apsirengę įvairių Lenkijos regionų tautiniais kostiumais, pradžiugino klaipėdiečius ir miesto svečius ryškiais, spalvingais rūbais šventės atidarymo ceremonijoje – šventinėje eisenoje.

Šeštadienį svečiai parodė klaipėdiečiams koncertinę programą, kuri buvo atlikta aukštame profesionalumo lygyje. Pasirodymus lyd4jo gyva muzika. Atlikėjai taip linksmai dainavo ir šoko, pristatydami nuostabią lenkišką kultūrą, kad sugebėjo įkvėpti susirinkusius žiūrovus ir įtraukė juos į šokių sūkurį.

Keliaudami po Lietuvą, svečiai aplankė Palangą, kur netikėtu savo pasirodymu nustebino ir pradžiugino populiarios kavinės „HBH“ lankytojus.

Kolektyvas atvyko į mūsų miestą Tautinių kultūrų centro kvietimu. Kultūros projektų vadovė Tatjana Kononova ne tik organizavo svečių atvykimą ir apgyvendinimą, bet ir šventinėmis mūsų miestui dienomis buvo jų gide, pasakojo apie Lietuvą, apie tradicijas ir įžymybes, o taip pat supažindino su Tautinių kultūrų centro ir miesto tautinių bendrijų veikla.

Šiemet folkloro grupė „Ina“ mini savo veiklos 25-metį. Kolektyve yra apie 100 įvairaus amžiaus dalyvių. Ansamblio repertuare – įvairių Lenkijos regionų dainos ir šokiai. Per savo gyvavimo istoriją kolektyvas 25-iose Europos ir Azijos šalyse surengė daugiau nei 700 koncertų.

Tautinių kultūrų centras dėkoja folkloro ansambliui „Ina“ už nuostabius ir pasiaukojamus pasirodymus tokiame karštyje klaipėdiečiams ir šventės svečiams. Linki kolektyvui kūrybinių pergalių, spalvingų pasirodymų ir ištikimų žiūrovų!

 

 
© 2020 www.klaipedatkc.lt. Visos teisės saugomos.
 

Nacionalinės atrankos Lietuvoje nuostatai dėl dalyvavimo tarptautiniame konkurse „Vitebsk -2020“

Oficialus atstovas festivalio „Slavianskij Bazar-2020“ Vitebske
Birutė Petrikytė (Klaipėda)

Klaipėdos baltarusių bendrijos pirmininkas
Nikolaj Logvin

 

Nuoroda į nuostatus lietuvių kalba. Atsiųsti pdf >>>

Nuoroda į nuostatus rusų kalba. Atsiųsti pdf >>>


 

 

KVIEČIAME APLANKYTI

 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien1134
mod_vvisit_counterVakar2288
mod_vvisit_counterŠia savaitė3422
mod_vvisit_counterPaskutinė savaitė23279
mod_vvisit_counterŠis menuo63934
mod_vvisit_counterPaskutinis menuo94618
mod_vvisit_counterViso3461927

Statistika

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1207
Viso peržiūrėjimų : 6209144