Pagrindinis Renginiai Meninio kolektyvo "Ina" iš Lenkijos dalyvavimas Jūros šventėje
Meninio kolektyvo "Ina" iš Lenkijos dalyvavimas Jūros šventėje PDF Print Email

 

 Meninio kolektyvo "Ina" iš Lenkijos dalyvavimas Jūros šventėje

 Parašė Tatjana Volkova, kultūrinės veiklos vadybininkė

Vertė  Rita banevičienė, kultūrinės veiklos vadybininkė

2018-07-31

Praeitą savaitę į mūsų miestą iš Goleniovo (Lenkija) atvyko dainų ir šokių folkloro ansamblis „Ina“ specialiai tam, kad dalyvautų Jūros šventėje. Nepaisant karščio, artistai, apsirengę įvairių Lenkijos regionų tautiniais kostiumais, pradžiugino klaipėdiečius ir miesto svečius ryškiais, spalvingais rūbais šventės atidarymo ceremonijoje – šventinėje eisenoje.

Šeštadienį svečiai parodė klaipėdiečiams koncertinę programą, kuri buvo atlikta aukštame profesionalumo lygyje. Pasirodymus lyd4jo gyva muzika. Atlikėjai taip linksmai dainavo ir šoko, pristatydami nuostabią lenkišką kultūrą, kad sugebėjo įkvėpti susirinkusius žiūrovus ir įtraukė juos į šokių sūkurį.

Keliaudami po Lietuvą, svečiai aplankė Palangą, kur netikėtu savo pasirodymu nustebino ir pradžiugino populiarios kavinės „HBH“ lankytojus.

Kolektyvas atvyko į mūsų miestą Tautinių kultūrų centro kvietimu. Kultūros projektų vadovė Tatjana Kononova ne tik organizavo svečių atvykimą ir apgyvendinimą, bet ir šventinėmis mūsų miestui dienomis buvo jų gide, pasakojo apie Lietuvą, apie tradicijas ir įžymybes, o taip pat supažindino su Tautinių kultūrų centro ir miesto tautinių bendrijų veikla.

Šiemet folkloro grupė „Ina“ mini savo veiklos 25-metį. Kolektyve yra apie 100 įvairaus amžiaus dalyvių. Ansamblio repertuare – įvairių Lenkijos regionų dainos ir šokiai. Per savo gyvavimo istoriją kolektyvas 25-iose Europos ir Azijos šalyse surengė daugiau nei 700 koncertų.

Tautinių kultūrų centras dėkoja folkloro ansambliui „Ina“ už nuostabius ir pasiaukojamus pasirodymus tokiame karštyje klaipėdiečiams ir šventės svečiams. Linki kolektyvui kūrybinių pergalių, spalvingų pasirodymų ir ištikimų žiūrovų!

 

 
© 2018 www.klaipedatkc.lt. Visos teisės saugomos.
 

Akcija "Mes - Lietuvos vaikai".

Koncertas "Tautų pynė"

Vaizdo įrašas >>>


 

Akcija "Mes - Lietuvos vaikai".

Renginys, skirtas skirtas paminėti Atkurtos Lietuvos 100-metį

Vaizdo įrašas >>>


 

VI Lietuvos tautinių mažumų bendrijų festivalis

Filmas >>>

Tiesioginės transliacijos vaizdo įrašas >>>

 


 

XV Lietuvos tautinių mažumų sekmadieninių mokyklų festivalis

Vaizdo įrašas I dalis >>>
Vaizdo įrašas II dalis >>>

KVIEČIAME APLANKYTI

 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien299
mod_vvisit_counterVakar403
mod_vvisit_counterŠia savaitė702
mod_vvisit_counterPaskutinė savaitė3892
mod_vvisit_counterŠis menuo5471
mod_vvisit_counterPaskutinis menuo48435
mod_vvisit_counterViso2334873

Statistika

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1027
Viso peržiūrėjimų : 4158842