Pagrindinis Renginiai Dovana Liepojai
Dovana Liepojai PDF Print Email

Dovana Liepojai

Nuo 2018 metų pradžios Klaipėdos miesto savivaldybės Tautinių kultūrų centras įgyvendina projektą „Lietuva, Latvija, Estija: daugiakultūriškumas šimtmečio renginiuose“. Projektas skirtas pasveikinti ir pagerbti trijų Baltijos šalių – Lietuvos, Latvijos ir Estijos – nepriklausomybės šimtmečius per daugiakultūrinius renginius, pažymint šiose šalyse gyvenančių įvairių tautų indėlį į savo šalių kūrimą bei vaidmenį kultūriniame gyvenime.

Š. m. rugsėjo 25 d., įgyvendinant vieną iš daugelio projekto veiklų, Tautinių kultūrų centras organizavo Klaipėdos tautinių bendrijų pirmininkų ir narių delegacijos kelionę į Liepoją dalyvauti medelio sodinimo akcijoje. Jauną liepos medelį Tautinių kultūrų centras su tautinėmis bendrijomis dovanojo Klaipėdos miesto partneriui Liepojos miestui kaip pagarbos, draugystės ir sveikinimo su Lietuvos ir Latvijos nepriklausomybės 100-mečiais simbolį.

Klaipėdiečių delegaciją, kurią sudarė baltarusių bendrijos „Krynica“ pirmininkas Nikolaj Logvin ir bendrijos narys Ivan Stasevič, armėnų bendrijos „Van“ narys Armen Muradyan, rusų bendrijos „Lada“ atstovė Raisa Grodienė, totorių bendrijos „Nur“ pirmininko pavaduotoja Farida Saifullina, Pabaltijo ukrainiečių asociacijos pirmininkas Leonid Tregub, latvių asociacijos „Atpūta“ pirmininkas Gotfridas Tapinas, Lietuvos lenkų sąjungos Klaipėdos skyriaus garbės pirmininkė Irena Songinienė, o taip pat laikraščio „Obzor“ korespondentė Irina Beliajeva ir Tautinių kultūrų centro kultūrinės veiklos vadybininkė Rita Banevičienė, šiltai ir draugiškai pasitiko Liepojos lietuvių draugijos „Rūta“ pirmininkė Stanislava Bezina ir draugijos nariai.

Medelio sodinimo ceremonijoje dalyvavo Liepojos miesto tarybos viešojo administravimo specialistė Brigita Dreiže. Gražioje Alėjos gatvėje, netoli draugijos „Rūta“ patalpų, pasodinta liepelė džiugins miesto gyventojus ir primins Klaipėdos ir Liepojos įvairių tautų bendradarbiavimą.

Po dalykinių susitikimų, draugiškų pokalbių prie arbatos puodelio, susipažinimo su Liepoja, įvyko klaipėdiečių delegacijos susitikimas su Liepojos baltarusių draugijos „Mara“ (pirmininkė Tamara Šulce) nariais, bendrijos ansamblio „Paulinka“ meno vadove Žana Buinickaja.

Užmegzti tarpkultūriniai ryšiai, Klaipėdos ir Liepojos tautinių mažumų bendruomenių bendradarbiavimas ir bendri kultūriniai renginiai skatins įvairių kultūrų išsaugojimą, puoselėjimą ir sklaidą.

 
© 2019 www.klaipedatkc.lt. Visos teisės saugomos.
 

Kviečiame aplankyti


Gerb. TKC lankytojai,
Maloniai prašome užpildyti anketą, kurią inicijavo Klaipėdos miesto savivaldybės Kultūros skyrius.

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė

Pildyti anketą >>>

 


 

 

Tautinių bendrijų festivalis 2018

Vaizdo įrašas >>>


Tautinių bendrijų festivalis 2018

Vaizdo įrašas >>>


Akcija "Mes - Lietuvos vaikai".

Koncertas "Tautų pynė"

Vaizdo įrašas >>>


 

Akcija "Mes - Lietuvos vaikai".

Renginys, skirtas skirtas paminėti Atkurtos Lietuvos 100-metį

Vaizdo įrašas >>>


 

VI Lietuvos tautinių mažumų bendrijų festivalis

Filmas >>>

Tiesioginės transliacijos vaizdo įrašas >>>

 


 

XV Lietuvos tautinių mažumų sekmadieninių mokyklų festivalis

Vaizdo įrašas I dalis >>>
Vaizdo įrašas II dalis >>>

KVIEČIAME APLANKYTI

 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien3292
mod_vvisit_counterVakar4100
mod_vvisit_counterŠia savaitė3292
mod_vvisit_counterPaskutinė savaitė26380
mod_vvisit_counterŠis menuo86038
mod_vvisit_counterPaskutinis menuo136349
mod_vvisit_counterViso3212992

Statistika

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1171
Viso peržiūrėjimų : 5751838