Pagrindinis Renginiai Susitikimas su projekto „Tvirtybės burės“ dalyviais
Susitikimas su projekto „Tvirtybės burės“ dalyviais PDF Print Email

Susitikimas su projekto „Tvirtybės burės“ dalyviais

Š. m. rugsėjo 3 d. Klaipėdos miesto savivaldybės tautinių kultūrų centre įvyko susitikimas su naujos epochos socialinio judėjimo „Baltoji lazdelė“ ir komandos „Lover“ nariais.

Komanda ‚Lover“ jungia žmones turinčius regėjimo negalią. Nariai gyvena skirtingose pasaulio šalyse - Latvijoje, Estijoje, Rusijoje ir kt. Socialinio projekto „Baltoji lazdelė“ prezidentas Oleg Kolpasšikov paminėjo, kad 2010 m. buvo įkurta organizacija, naujos epochos socialinis projektas „Baltoji lazdelė“, jungianti praradusius regėjimą žmones. 2010 m. organizacija vienijo tik du narius, vėliau ji plėtėsi, augo ir apjungė didelį būrį bendraminčių, žmonių praradusių regėjimą.

Organizacija vykdo įvairius projektus - renginius: „Tvirtybės burės“, ,„Burių dvasia“, „Baltosios lazdelės“ šventes, kūrybines dirbtuves „Multi – mobilumas“, treniruotes „Dalykinė sėkmė“, įsteigė kulinarijos klubą „Bostone bjanko“ ir kt.

Žmonės su negalia turi troškimą, kad sveikieji pakeistų nuomonę apie juos ir pradėtų suprasti, kad „Mes esame tokie pat kūrybingi, entuziastingi ir besidžiaugiantys gyvenimu. Mes turime būti 10 kartų pozityvesni už šalia esančius sveikuosius. Komandos „Lover“ nariai ragina visus klaipėdiečius neužmiršti savo vaikystės svajonių ir kovoti už jas“.

Susitikime dalyvavo garbingi Klaipėdos miesto svečiai: Klaipėdos miesto vicemeras Vytautas Čapas, Rusijos Federacijos Konsulato Klaipėdoje generalinio konsulas-patarėjas Vladimir Novikov, Klaipėdos savanoriškosios rusų kultūros draugijos „Otečestvo“ pirmininkė Tamara Lochankina ir kt.

Klaipėdos miesto vicemeras Vytautas Čapas pasveikino komandos „Lover“ narius ir kiekvienam nariui įteikė  po atminimo dovaną.

Renginio organizatoriai: Klaipėdos miesto savivaldybės tautinių kultūrų centras, Rusijos Federacijos Konsulatas Klaipėdoje, Šv. Pranciškaus Asyžiečio vienuolynas ir Baltijos jaunimo asociacija

 

 
© 2020 www.klaipedatkc.lt. Visos teisės saugomos.
 

Nacionalinės atrankos Lietuvoje nuostatai dėl dalyvavimo tarptautiniame konkurse „Vitebsk -2020“

Oficialus atstovas festivalio „Slavianskij Bazar-2020“ Vitebske
Birutė Petrikytė (Klaipėda)

Klaipėdos baltarusių bendrijos pirmininkas
Nikolaj Logvin

 

Nuoroda į nuostatus lietuvių kalba. Atsiųsti pdf >>>

Nuoroda į nuostatus rusų kalba. Atsiųsti pdf >>>


 

 

KVIEČIAME APLANKYTI

 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien2706
mod_vvisit_counterVakar3487
mod_vvisit_counterŠia savaitė15914
mod_vvisit_counterPaskutinė savaitė21361
mod_vvisit_counterŠis menuo53147
mod_vvisit_counterPaskutinis menuo94618
mod_vvisit_counterViso3451140

Statistika

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1207
Viso peržiūrėjimų : 6190639