Pagrindinis Renginiai Renginys vaikučiams su negalia
Renginys vaikučiams su negalia PDF Print Email

Pirmąjį gruodžio penktadienį Klaipėdos miesto savivaldybės Tautinių kultūrų centro salėje šurmuliavo vaikučiai. Jie atvyko iš VšĮ Klaipėdos specialiosios mokyklos-daugiafunkcinio centro „Svetliačiok“. Šio centro pedagogės savo auklėtiniams – vaikučiams su negalia – surengė šaunų ir linksmą vakarą-diskoteką.

Linksmoje programoje vaikučiai dainavo įvairių atlikėjų karaoke dainas, multimedijos įrangos pagalba žiūrėjo filmukus, kurie atvaizduoja jų veiklą, įdomiausius įvykius ir renginius, kuriuose patys auklėtiniai ir dalyvavo. Vakaro metu vyko įvairūs konkursai, žaidimai, buvo menamos mįslės. Laimėtojams išradingosios auklėtojos dovanojo prizus.

Tą vakarą Tautinių kultūrų centre teigiamų emocijų netrūko – vaikams su negalia buvo jauku ir jų širdys buvo pripildytos šviesiais ir šiltais jausmais auklėtojoms, kurios su begaline meile ir atsidavimu bei negailėdamos nei laiko, nei jėgų paruošė tokią nuostabią šventę.

Tautinių kultūrų centras širdingai dėkoja VšĮ Klaipėdos specialiosios mokyklos-daugiafunkcinio centro „Svetliačiok“ direktorei Marinai Korenevskajai ir darbuotojoms už bendradarbiavimą ir puikų renginį!

 
© 2019 www.klaipedatkc.lt. Visos teisės saugomos.
 

KVIEČIAME APLANKYTI

 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien1680
mod_vvisit_counterVakar2803
mod_vvisit_counterŠia savaitė16610
mod_vvisit_counterPaskutinė savaitė17408
mod_vvisit_counterŠis menuo19083
mod_vvisit_counterPaskutinis menuo62436
mod_vvisit_counterViso3322458

Statistika

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1187
Viso peržiūrėjimų : 5943939