Pagrindinis Мероприятия День семьи, любви и верности - в Центре Национальных культур
День семьи, любви и верности - в Центре Национальных культур Печать E-mail

Šeimos, meilės ir ištikimybės diena – Tautinių kultūrų centre

 

Š. m. liepos 8 d. Klaipėdos miesto savivaldybės tautinių kultūrų centre įvyko visų laukiama „Šeimos, meilės ir ištikimybės dienos“ šventė. Šventė sukvietė visus klaipėdiečius, ir jaunus, ir pagyvenusius, ir visus tuos, kuriems brangi šeima ir tikrosios krikščioniškos vertybės.

Šventės idėjos autorė - Irina Aleksejenko, Klaipėdos miesto M. Gorkio pagrindinės mokyklos mokytoja, su kitomis pagalbininkėmis, savanorėmis nuo pat ryto rengėsi įspūdingai šventei.

Labai džiugu, kad jau antrus metus „Šeimos, meilės ir ištikimybės dienos“ šventė organizuojama Klaipėdos miesto tautinių kultūrų centre, direktorė Jelena Butkevičienė, projektų vadovė Tatjana Kononova.

Tautinių kultūrų centro vidiniame kiemelyje nuo ankstyvo ryto „išdygo“ palapinės. Buvo parengta Klaipėdos miesto tautinių bendruomenių vaikų, jaunimo piešinių paroda „Aš piešiu protėvių gimtinę“. Specialiai šventei pasiūti, numegzti rankų darbo žaislai (klubas „Žar - ptica“).

Šventę atidarė Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas. Tėvas Piotras Olehnovič sveikino visus susirinkusius ir dar kartą priminė, kad tai pravoslavų Šventųjų Petro ir Fevronijos tvirtos meilės šventė.

Renginio metu buvo išdalinta daug dovanų - prizų, pristatytos nominacijos: „Gausiausia šeima“, „Jauniausias šventės narys“, „Jauniausia šeima“, Ilgiausiai santuokoje išgyvenusi pora“, „Daugiatautė šeima“ ir kitos.

Visi sveikino Anatolijaus Lavritovo šeimą, kuri net 55 metus džiaugsme ir nelaimėje darniai gyvena santuokoje. Jiems paskirta „Ilgiausiai santuokoje išgyvenusi pora“ nominacija, įteiktos dovanos, gėlių puokštė.

Klaipėdos miesto savivaldybės tautinių kultūrų centro direktorė Jelena Butkevičienė įteikė tautinių kultūrų centro įsteigtą prizą Klaipėdos miesto simbolį – švyturį. Prizas paskirtas „Daugiatautės šeimos“ nominacijos laureatams.

Nuostabios knygos, minkšti žaislai, didelis tortas, saldumynai, Klaipėdos miesto simbolis – švyturys, laikraščio „Obzor“ prenumerata buvo įteikta „Šeimos, meilės ir ištikimybės dienos“ įvairių nominacijų šventės laureatams.

Dovanas - prizus skyrė Generalinis Rusijos Konsulatas Klaipėdoje, Tėvas Piotras, politinė partija „Rusų aljansas“, laikraštis „Obzor“, tarptautinis visuomeninis judėjimas „Roditelskaja zabota“, kultūros ir švietimo centras „Harmonija“, rusų bendrija „Lada“, tautinių kultūrų centras.

Klaudija Bobianskienė, Klaipėdos vaikų ligoninės vadovė ir Svetlana Vasičkina, rusų bendrijos „Lada“ pirmininkė, dėkojo visiems žmonėms už įvairių akcijų metu surinktus pinigus. Surinkti pinigai buvo panaudoti Klaipėdos vaikų ligoninės brangiai medicininei aparatūrai nupirkti.

Visi šventės dalyviai buvo apdovanoti specialiai„ Šeimos, meilės ir ištikimybės dienai“ sukurta atributika: vėliavėlėmis ir balionais.

Šventėje skambėjo gražūs žodžiai, dainos ir žaidimai vaikams, kuriuos organizavo ir vedė „Šeimos, meilės ir ištikimybės dienos“ linksmieji šventės personažai: Karalienė ir Zuikis (Vaikų ir pramogų centras„ Svajonių miestas“).

Skambėjo specialiai „Šeimos, meilės ir ištikimybės dienai“ sukurtas himnas, žodžiai Irinos Aleksejenkos ir Majos Tarahovskajos, muzika Irinos Vlasovos. Himną atliko Maja Tarachovskaja, visi šventės dalyviai ir svečiai.

Šeimos, meilės ir ištikimybės dienos vedėjai – Anastasija Aleksejenko ir Sergej Griffits, radijos stotis „Raduga“.

Tamarai Lochankinai įteikta padėka ir gėlių puokštė už geranorišką pagalbą organizuojant Klaipėdos miesto kultūrinius renginius.

            Dėkojame visiems organizatoriams ir šventės dalyviams. Iki kitų metų!

 

Tautnių kultūrų centro darbuotoja

Ramutė Mačiulaitienė

 

 
© 2019 www.klaipedatkc.lt. Все права защищены.
 

Ув. посетители ЦНК,

любезно просим Вас заполнить анкету, созданную отделом культуры Клайпедского самоуправления.

Нам очень Важно Ваше мнение

Заполнить анкету >>>

Анкету на русском языке можно заполнить в бумажном варианте в ЦНК.


 

 

Международный день сохранения национальных культур 2019

Vaizdo įrašas >>>


Фестиваль национальных общин 2018

Видео запись>>>


Акция "Мы дети Литвы", посвященная 100-летнему юбилею Литвы.

Видео запись мероприятия >>>


 

VI Фестиваль национальных общин

Фильм >>>

Запись видео трансляции мероприятия >>>


 

XV Фестиваль воскресных школ национальных общин Литвы

Видео запись I часть >>>
Видео запись II часть >>>

ПРИГЛАШАЕМ ПОСЕТИТЬ 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня2737
mod_vvisit_counterВчера4451
mod_vvisit_counterНа этой неделе2737
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе31442
mod_vvisit_counterВ этом месяце103425
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце135515
mod_vvisit_counterВсего3094030

Статистика

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1161
Viso peržiūrėjimų : 5476877